SİSTEMDEN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Siteye girip üye olan herkes sistemden faydalanabilir ve tüm içeriğe ücretsiz ulaşabilir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

TEOG sınavları ortaokul öğrencilerinin ortaöğretim kurumlarına yerleştirilmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle sınavlara hazırlanmanın önemi daha da artmıştır. Bununla beraber dershanelerin kapatılmasıyla, okulların yetersiz kalabildiği durumlarda öğrencilerin bireysel çalışmaları ağırlık kazanmıştır. Doğru ve yeterli kaynaklar ile hazırlanmak bu süreçte çok önemlidir. Her dersten ayrı ayrı kaynak almak velilerin ekonomik yükünü artırmıştır. Sitemiz bu yükün azaltılması amacıyla ortaya çıkmıştır. Dışarıdan toplamda yüzlerce liraya satın alabileceğiniz kaynağa sitemizde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca müfredat deşiklikleriyle elimizdeki kaynakların kapsamı bir anda yetersiz kalabilir. Bu tür değişiklikler sistem yöneticilerimiz tarafından anında güncellenerek mağduriyet yaşamanız engellenir.

SİSTEM NASIL İŞLER?

Sistemin işleyişi çok basittir. Üye olduktan sonra ana sayfamızdan ulaşmak istediğiniz içeriğin linkine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında ise gelen boş şablonlu menüler yardımıyla kolayca ihtiyacınıza göre doldurabilirsiniz. İşinizi tamamladıktan sonra sayfayı kaydedip pdf’ye dönüştürebilirsiniz. Tüm bu işlemler sadece iki dakikanızı alır. Ayrıca eklediğiniz içerik sayfanıza otomatik olarak yerleştirildiğinden sayfada kayma, sapma ve karışıklık olmaz. Öğrenciler, öğretmenler ve veliler istedikleri dersten konu anlatımlarını, yaprak testlerini, çalışma yapraklarını ve deneme sınavlarını çok kolay bir şekilde kendileri oluşturabilirler. Detaylı bilgi için videolarımızı izleyebilirsiniz.

SİTEYE KİMLER ÜYE OLABİLİR?

Ortaokul öğrencileri, TEOG sınavına hazırlananlar, velileri ve tüm öğretmenler sitemize üye olabilirler. Ayrıca öğretmen arkadaşlarımız okul için gerekli tüm evrak ve dosyalara sitemizden kolayca ulaşabilirler.